Ukázky kolekcí Martinez

Kolekce V pohybu

Kolekce inspirovaná aktivním životním stylem. Cesty se nám propojují v jeden dlouhý, nikdy nekončící den. Neustálé přesuny během soukromého, pracovního i dovolenkového života, které potřebují flexibilní a kvalitní módu. Kolekce V POHYBU je plna strečových modelů, ikonografii ptáků a detailů, které utváření nápaditý i funkční podzimní a zimní šatník. Foceno v překrásných Drážďanech na městském festivalu. Celé město bylo v pohybu a Martinez s nim...


Kolekce Žena v umění aneb Vendy 2018

Kolekce je inspirovaná Petřkovickou Venuší, pravěkou sochou nalezenou na kopci Landek u Ostravy. Torzo Venuše se našlo bez hlavy, což otevřelo nový příběh, zda Venuše byla vytvořena s hlavou, či nikoli. Pak můžeme přemýšlet, jaká tvář byla inspirací pro pravěkého člověka. Stejně tak si můžeme představovat, jak by Venuše vypadala dnes a ne jen její tvář. Čímž otevíráme téma žena v minulosti a současnosti, role ženy ve společnosti. Grafika torza těla Venuše je doplněna o černobílou fotografii tváře současné ženy, která má různé prvky znázorňující postupný vývoj ženy ve společnosti, a kterou jsme nazvali Vendy. Například žena s květinovým věncem na hlavě, což může být chápáno jako krojovaná dívka, ale také jako současná dívka s letní čelenkou květů či festivalová dívka s květy ve vlasech. Dále jsme vytvořili Vendy se sluchátky na uších, tedy ženu, která je ovlivněna či přímo sama vytváří umění. Dále moderní, uvolněná Vendy se slunečními brýlemi apod.

Grafika potisku látek bude doplněna o texty písní, básní, akta ženského těla kreslená tuší a samozřejmě grafikou s Vendy.

Naši módní přehlídku této kolekce - Žena v umění aneb Vendy 2018 - si prohlédněte zde: https://www.facebook.com/inez.bohdanovabortoliova/videos/1775925822464412/

Kolekce Pop Fashion Art

V kolekci Pop Fashion Art najdete mnoho pop artových, sofistikovaných detailů z látek vytvořených unikátně pro kolekci Martinez. V potiscích si pak Martinez pohrává s klasickou kohoutí stopou zpracovanou v pop artovém stylu či denimové podobě. Kolekce obsahuje také mnoho průstřihů podložených tylovou krajkou, zdobených výraznými zipy. Ve střizích se můžete těšit na pouzdrové sukně se zvýrazněnými dolními lemy, asymetrickými trojúhelníky nebo na trendové plisované modely či košilové šaty. Velkou pozornost Martinez věnuje luxusním kabátům, ale také limitované kolekci šátků, čepic a náhrdelníků.

Kolekce Jedním tahem

Kolekce Sigmund

Kolekce České a vítkovické retro

Kolekce Fascinace včelou

Kolekce Špice

Kolekce Barvy

Kolekce Hra s geometrií

Kolekce Street

Kolekce Glamour